Autopotahy

Vyrábíme autopotahy pro osobní a dodávková vozidla.

Naše autopotahy jsou ušité z kvalitních zátěžových látek, které používají výrobci vozidel a mají národní schválení pro použití v automobilech (ATEST 8 SD 1226). Autopotahy ODERON jsou charakteristické snadnou montáží, dlouhou životností a atraktivním vzhledem.

Vyrábíme autopotahy pro vozidla koncernu Škoda a vozy dalších značek. Např. VW, Peugeot, IVECO, Citroen atd. Šijeme autopotahy i pro dodávkové vozy např. VW, Renault, Ford, Fiat, Iveco, Avia, atd. Např. potahy pro dodávku se sedadly 1+2 máme již od pouhých 1.250,- Kč.

Nově máme v nabídce protah pro sedadlo řidiče za pouhých 190,- Kč ! Má rychlou a snadnou montáž a tak může být použit i jako pracovní ochranný návlek proti znečištění sedadla v autoservisech nebo pro domácí údržbu vozidla.Je vhodný pro osobní, dodávkové i nákladní automobily.

Pro firemní odběratele nabízíme množstevní slevy a prodejcům autopříslušenství dodáváme autopotahy za velkoobchodní ceny.

Objednané zboží si buď můžete vyzvednout osobně na naší prodejně v Plzni nebo vám jej doručíme dopravní službou.

Vzhled a strukturu látek, ze kterých jsou potahy šity, najdete ve vzorníku látek.

Sortiment autopotahů a jejich maloobchodní ceny najdete v našem ceníku.

Na přání autopotahy opatříme našitým logem firmy nebo jiným textem. Cena nášivky je závislá na barevnosti a složitosti předlohy. Ceny za grafické zpracování předlohy začínají již od 300 Kč.

Internetové prezentace Benefitweb.cz